Duyurular

 Referanslarımız

Anket

Bulgaristanda Hangi Sehirde Okumak İstersiniz ?
 
 

Diğer Anketler

 
Danışmanlık Hizmetlerimiz

Danışmanlık Hizmetlerimiz

 

 

Bulgaristan’daki  Üniversite ve bölümleri hakkında bilgi vermek

 
Üniversite hazırlık ve sınıflarına yerleştirmek·

 

Mastır Programlarına yerleştirmek

 

Gerekli evrakları hazırlamakta rehberlik etmek, hazırlanan evrakları kabul etmek ve ilgili üniversitelere teslim etmek


Üniversitelere kabul edildiklerine dair, üniversitelerden gönderilen resmi evrakları kabul etmek ve öğrencilere ulaştırmak

 

Üniversitelere ulaşımı organize etmek yol göstermek


Vize danışmanlık hizmeti vermek


Üniversitenin Yurtlarına yerleştirmek


Kiralık evde kalmak isteyen öğrencilere ev bulma konusunda yardım etmek


Resmi makamlardaki (oturma izni, yabancı kimliği, sağlık sigortası v.s.) işlemlerini takip etmek


Öğrenci hakkında talep eden velilere düzenli ve devamlı bilgi göndermek


Öğrencinin genel uyum sağlama, eğitim gibi sorunlarıyla yakından ilgilenmek

 

 

ÖĞRENCİ DANIŞMANLIĞI VE REHBERLİĞİ


Yurt dışında öğrenim görmek, ilk başta öğrenci adaylarına bir macera gibi gözüküyor olsa da, doğru tercihler yapılıp doğru adımlar atıldığı takdirde getirisi oldukça yüklü olan, planlı bir programdır.


Bulgaristan'da eğitimini planlayan yada bu seçeneği yeni değerlendiren tüm öğrencilerimize tavsiyemiz; geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu yolda güvenilir ve sağlam adımlar atmanızdır.


Biz; öğrencilere, deneyimli kadromuz ve lisanslanmış legal kimliğimizle, Bulgaristan’da diledikleri üniversitede, arzu ettikleri bölümde öğrenim görme olanağı sunuyoruz.
  

Lisans, yüksek lisans, mastır veya doktora programlarından bir tanesini seçme ve giriş sınavı zorunluluğu olmadan öğrenim görme şansına sahipsiniz.


Gerekli dokümanlarınızın hazırlanmasından, seyahat organizasyonuna kadar  her konuda danışmanlık alabilir; üniversite-yurt kaydı, sağlık sorunları,  eğitim organizasyonu ve daha birçok alanda rehberliğimizden faydalanabilirsiniz.


Davetiyenizi aldıktan sonra Bulgaristan'a gelene kadar yapmanız gereken işlemler detaylı olarak size bildirilecek ve zaman, para kaybı yaşamamanız için gerekli yönlendirmeler yapılacaktır.

 


Rehberlik ve danışmanlık ciddi bir iştir. Bizim amacımız öğrencilerin zahmet ve stres çekmeden Bulgaristan'a ulaşmaları ve sorun yaşamadan eğitimlerine başlayıp devam etmeleridir. Zira davetiye gönderiminden, üniversite kaydı yapılana kadar bilgisizce atılan adımlar yüzünden sorunlar yaşanmakta ve öğrenciler para ve zaman kaybına uğramaktadır. Başlıca hedefimiz bunlar gibi  talihsiz olayları engellemek ve öğrencileri bu maratonda elimizden geldiğince
bilgilendirmektir.


Her konuda aklınıza takılan sorular için bizimle bağlantıya geçmekten çekinmeyin geçen sene gönderdiğimiz öğrenciler durumumuzu bilmekteler.

 

 

Yurt dışı eğitimi için danışmanlık şirketi seçme konusunda çok dikkatli olunuz Üniversitelere kayıt yapma belgelerini isteyiniz güvenmeden tanımdan iş yapmayınız  !!

 

 

 


     Hit : 13334


Bulgaristan Eğitim Danışmanlığı Türkiye Temsilciliği
İSTANBUL CAD.12.NOTER KARSIŞI NO:21 KAT:2 DAİRE:2 BAKIRKÖY / İSTANBUL
Tel: 0212 570 0034 ( Pbx ) FAX: 0212 571 0020
E-Mail : info@ayed.com.tr - Web www.bulgaristanegitim.org
Yurtdışı Eğitim Bulgaristan Üniversiteleri Makedonya Üniversitesi/a> Makedonya Üniversiteleri Makedonya Avrupa Üniversitesi Makedonya Avrupa Üniversitesi Malta Dil Okulları Saraybosna Üniversitesi Saraybosna Üniversitesi Makedonya Üniversitesi Bulgaristan Üniversiteleri Bulgaristan Üniversitesi Makedonya Üniversitesi